CBD virágok

A Mesh-Flashnél CBD virágokat öt Infused fajtában vásárolhatsz: Thunder Diesel, Green Dragon, Juggernaut OG, Cosmic Kush és Mystic Fire. Minden fajta kapható 1 g, 2 g és 5 g kiszerelésben, és mindegyiknek saját, jól felismerhető aromaprofilja van.

Minden virág aromatermék, kizárólag 18. életévüket betöltött személyeknek.

Ugrás a találati listára
Superior Blüten 5für3 Bundle: öt infused virág, egyenként 1 g, a Mesh-Flashtől

Az öt fajta áttekintése

Thunder Diesel: jellegzetesen dízeles, fűszeres és földes, enyhén csípős éllel. A profil egyértelműen elkülönül a gyümölcsös fajtáktól.

Green Dragon: friss és élénk, gyümölcsös, gyógynövényes jegyekkel és zöld frissességgel.

Juggernaut OG: klasszikus OG profil, gyantás és földes, karakteres fenyőjeggyel.

Cosmic Kush: klasszikus Kush profil, gyantás és édesen földes, kerek mélységgel.

Mystic Fire: egzotikus és fűszeres, melengető fűszerjegyekkel. A profil eltér a klasszikus fajtáktól.

Mik azok az Infused CBD virágok?

Az Infused CBD virágok olyan virágok, amelyeket ezenfelül CBD-vel nemesítenek. A Mesh-Flashnél az alap mindig egy válogatott hordozóvirág. Ezt Infused eljárással nemesítik CBD-vel, innen ered a név.

A kollekció mind az öt fajtája Infused CBD virág, az 5für3 Bundle virágai is. Az eljárás minden fajtánál ugyanaz. A fajták az aromában különböznek.

Superior virág Thunder Diesel 1 g: infused virág a Mesh-Flashtől

CBD virágok választása ízlés szerint

Hogy melyik CBD virág illik hozzád, az attól függ, milyen aromát szeretsz. Ezért rangsort nem állítunk fel. Ez a felosztás segít a választásban:

  • Földes és gyantás, klasszikus stílusban: Juggernaut OG vagy Cosmic Kush. A Cosmic Kush egy kicsit édesebb.
  • Fűszeres, csípős éllel: Thunder Diesel.
  • Fűszeres és egzotikus: Mystic Fire.
  • Friss és gyümölcsös, gyógynövényes: Green Dragon.

Ha nem tudsz dönteni, hasonlíts össze több fajtát az 5für3 Bundle-ben.

CBD virágok Smokey

CBD virág vásárlás online: méret és bundle kiválasztása

Ha online vásárolsz CBD virágot, először a fajtát, majd a méretet választod ki. Az 1 g akkor ideális, ha egy fajtát először rendelsz. A 2 g és az 5 g akkor észszerű, ha már ismered a fajtádat, és ritkábban szeretnél újrarendelni. A méretet a fajta termékoldalán választod ki.

CBD virágot bundle-ben is rendelhetsz. A Superior Infused Premium Blüten 5für3 Bundle öt, egyenként 1 g-os virágot tartalmaz, és a fajtákat szabadon választod. Hármat fizetsz, kettőt pedig ráadásként kapsz.

CBD virágok tárolása: így marad stabil az aroma

A termékadatok szerint mind az öt fajtára és minden méretre ugyanazok a tárolási tudnivalók érvényesek:

  • A virágokat hűvös, sötét helyen, légmentesen tárold.
  • Elég egy lezárt üveg, közvetlen napfénytől védve.
  • A virágokat ne tárold hűtőszekrényben.
  • Minden felbontás után zárd vissza az üveget vagy a csomagolást.

Így a fajtára jellemző aroma hónapokig stabil marad.

CBD virágok UGC

További termékcsaládok a Mesh-Flashnél

A CBD virágok mellett a Mesh-Flash saját termékcsaládokat is kínál más fajtákkal. A Jointok kollekcióban találod a Pre-Roll Blunt Urban Haze-t. Készre sodorva érkezik, 1,5 g-os, és nincs CBD-termékként deklarálva. A Frozen Hash kollekcióban a Blueberry Fresh, a Piatella és a Purplegum fajták kaphatók, egyenként 2 g-os kiszerelésben. Ezek egyike sem kapható virágként.

Kérdések az Infused CBD virágokról

A Superior a virágsorozatunk neve. Minden Superior Blüte mögött egy Infused CBD virág áll, például a Superior Blüte Thunder Diesel esetében.

Nem. A termékadatok szerint mind az öt fajta 0 mg nikotint tartalmaz, és nincsenek benne mesterséges adalékok.

Németországból szállítunk, diszkrét csomagolásban. Ha 12:00-ig (CET) rendelsz, még aznap feladjuk a csomagot, a kézbesítés 1-3 munkanapon belül történik. Hogy hová szállítunk és milyen fizetési módok érhetők el, azt a pénztárnál látod.

Igen. Minden fajtát és méretet szabadon kombinálhatsz, és együtt, egy rendelésben vásárolhatod meg.

Igen. Nagy mennyiségekhez és kiskereskedőként vagy trafikként leadott rendelésekhez van B2B programunk.